Законне оформлення угоди купівлі-продажу авто

Збут транспортного засобу - завжди клопітка, витратна за часом справа. Воно вимагає проходження декількох важливих етапів, і, щоб уберегти себе від ризиків, фінансових витрат, рекомендуємо звернутися до фахівців. Наша автосалон "Mustang Cars" легально, швидко і правильно займається оформленням договору, оформляє угоду купівлі-продажу вашого автомобіля недорого. Самостійне складання договору може спричинити за собою помилки, тому краще звернутися до професіоналів, які зроблять все в рамках закону. Ми гарантуємо безпеку, надійність, швидкий результат.

Де і як оформити договір на купівлю продаж автомобіля?

Оформленням купівлі продажу автомобіля займаються кілька інстанцій, тому можна зробити це через комісійний, нотаріальний договір або завірений в сервісному центрі МРЕВ. Для цього власник машини і її покупець збирають необхідні документи і приїжджають в офіс для здійснення угоди. Для початку нотаріус або інший представник компанії, сервісного центру проводить перевірку ТЗ на відсутність заборони на зняття його з обліку, на предмет застави в базі ДРОРМ (це єдина комп'ютерна база даних про виникнення, зміну, припинення обтяжень, а також про звернення стягнення на предмет обтяження . Таке визначення містить абз. 2 п. 2 Порядку ведення ГРОДІ6. Записи про обтяження відповідного майна вносять до реєстру в день прийняття заяви), видає відповідний документ з печаткою, підписом. Після надання пакету документів від власника і покупця для складання договору купівлі продажу авто в місці, де можна оформляти угоду. У договорі обов'язково вказується місце, дата укладення угоди, повна інформація про продавця і покупця, недоліки ТЗ, дійсний пробіг, відповідальності сторін. Порядок складання договорів правильний, за заподіяння шкоди коректно і законно.

Як правильно оформляється угода купівлі продажу авто?
Купівля продаж авто вимагає для оформлення наступні документи:

-технічний паспорт, а якщо свідоцтво про реєстрацію на пластиковій основі, то облікова картка;

-номерні знаки; паспортні дані обох сторін;

-якщо продавець не є первовладельцем, то нотаріальна довіреність на право продажу, розпорядження даним ТЗ від власника, записаного в техпаспорті;

Звернувшись до нас, де оформити купівлю-продаж авто можна досить швидко і просто, ви отримуєте масу переваг, серед яких варто врахувати доступну вартість, можливість перереєстрації під ключ з одного власника на іншого, зняття, постановки машини на облік в сервісному центрі МРЕВ, можливість отримання виписки з реєстру ДРОРМ і багато іншого.

Ваша форма відправлена!

Спасибі за ваш запит. Ми обов'язково зв'яжемося з вами.